Экспресс-консультация

Наш телефон: (067) 362-26-26

Мастер находить оправдания редко бывает мастером в чем-нибудь еще.
Бенджамин Франклин

О себе всегда надо читать!

Виступ Тетяни Павлюк на круглому столі УСПП

Тетяна Павлюк виступила с доповіддю на круглому столі УСПП, присвяченому питанням інтелектуального капіталу та інтелектуальної безпеки суб’єктів господарювання.

24 листопада 2010 року в УСПП пройшов круглий стіл на тему: «Інтелектуальний капітал та інтелектуальна безпека суб’єкта господарювання в сучасних умовах». У якості гостя та доповідача, у заході прийняла участь Президент Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності, Генеральний директор оціночної компанії «AVERTI» Тетяна Павлюк. Тема доповіді: «Інтелектуальна власність як актив суб’єкта господарювання». Загалом Основні теми, що були обговорені на заході торкнулись проблем Інтелектуальної безпека як засіб забезпечення конкурентоздатності компанії, Захисту прав інтелектуальної власності на торговельну марку, Менеджменту інтелектуальної власності у конкурентній боротьбі.

Слід відзначити, що в сучасному наддинамічному ринковому середовищі знання, навички персоналу, технології менеджменту, мережні відносини перетворились в стратегічні ресурси для компаній. Саме ці специфічні ресурси формують інтелектуальний капітал економічних систем різного рівня, який стає провідним капіталом і складає підґрунтя будь-якого підприємства на сучасному етапі розвитку.