Экспресс-консультация

Наш телефон: (067) 362-26-26

Если вы заболели, поспешите простить ваших врагов: вы ведь можете и поправиться.
Амброуз Бирс (1842-1914), американский писатель

О себе всегда надо читать!

Тетяна Павлюк взяла участь у круглому столі щодо детінізації ринку праці в Україні

04.04.2011 г.

Президент ФОБІВ, член Ради підприємців при ВРУ, Тетяна Павлюк взяла безпосередню участь у круглому столі на тему: "Детінізація ринку праці: баланс інтересів держави і суспільства", організованому Комітетом Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва».

Учасники заходу обговорювали питання розробки законопроектів з легалізації зарплат у країні. Незважаючи на обіцянки представників Кабміну, які заявляли, що відповідні проекти Законів будуть розроблені до кінця березня, нічого зроблено не було.

Під час круглого столу, Головою парламентського комітету Наталією Королевською, було оприлюднено конкретні кроки необхідних для детінізації ринку праці. За її словами, перший з них — припинити економічні репресії та авантюри, результатом яких став колосальний ріст цін, безробіття, зростання тарифів і падіння заробітних плат. Другий крок, — це підвищення соціальних стандартів. Третій крок — перестати імітувати боротьбу з корупцією, а четвертий — створити ефективну шкалу оподаткування на фонд заробітної плати, при якій заробітну плату буде вигідно платити. І п'ятий крок стосується скасування сплати єдиного соціального внеску для пенсіонерів та інвалідів. «Ми вже внесли відповідний законопроект до парламенту (№ 8287), тому що навіть при рабовласницькому ладі інвалідів не примушували так працювати і стільки платити, як у нашій країні. Наступним буде законопроект про адекватну ставку єдиного соціального внеску. Ми вважаємо, що ставка, яка набула чинності з 1 січня, ще більше спровокувала тінізацію ринку праці. Люди не в змозі платити цей податок легально, і стоять перед вибором — піти в тінь, або закритися, — сказала Наталія Королевська.

За результатами роботи Круглого столу була сформована робоча група і до кінця квітня буде підготовлена концепція детінізації ринку праці в Україні.