Экспресс-консультация

Наш телефон: (067) 362-26-26

Кто к жизни подходит как художник, тому мозг заменяет душу.
Оскар Уальд (1854-1900), английский писатель

О себе всегда надо читать!

Перспективи захисту інтересів малого та середнього бізнесу. Погляд з Парламенту

3 грудня 2010 року в Комітеті Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва відбувся круглий стіл на тему: «Перспектива побудови системи захисту інтересів малого та середнього бізнесу». Участь в цьому заході прийняли підприємці, представники громадських організацій підприємців, експерти, народні депутати України. В якості експерта прийняла активну участь у заході Тетяна Павлюк, Президент Федерації бізнесу та інтелектуальної власності. Вона також запрошена до Робочої групи зі створення Ради підприємців при Верховній Раді України.

Перше завдання, яке визначила робоча група зі створення Ради підприємців при Верховній Раді - це розробка закону про статус малого та середнього бізнесу в Україні. У цьому документі будуть чітко закріплені і параметри бізнесу, і формування спрощеної системи оподаткування, і стимули для розвитку ініціатив щодо створення нової економічної політики.

Друге завдання, яке стоїть перед Радою підприємців - розробити новий закон про громадські організації. Існуючий закон вже застарів і не працює ефективно, тому спільно з підприємцями ми запропонуємо нову модель розвитку громадських організацій в Україні. І третім завданням є прийняття «Декларації економічної свободи», в якій чітко визначені межі економічних параметрів бюджету, за яких економічна незалежність України буде стабільною.

Комітет Верховної Ради з промислової і регуляторної політики та підприємництва, залучає до обговорення законодавчих ініціатив підприємців з регіонів України і закликала представників бізнесу брати активну участь в розробленій Комітетом програмі «Реанімація». Ця програма створена для здійснення контролю над виконанням чинних законів і концентрації зусиль на їх виконанні. Реалізація програми «Реанімація» полягає в моніторингу всіх економічних законопроектів, які знаходяться в парламенті, щоб відібрати ті з них, які зможуть оживити економіку, і якомога швидше проголосувати за них в сесійній залі.