Экспресс-консультация

Наши телефоны: (067) 362-26-26, (044) 289-75-58, 289-75-59

Работа — последнее прибежище тех, кто больше ничего не умеет.
Оскар Уальд (1854-1900), английский писатель

О себе всегда надо читать!

Т.Павлюк в эфире «Бизнес-радио» о реформировании упрощённой системы налогообложения

17.03.2011 г.
Член Совета предпринимателей при ВРУ Татьяна Павлюк в эфире «Бизнес-радио» об особенностях законодательного реформирования упрощённой системы налогообложения.
 

Т.Павлюк о новом проекте Закона "Об упрощенной системем налогооблажения"

15.03.2011 г.
Вышла новая статья Т.В. Павлюк на тему нюансов нового проекта Закона "Об упрощенной системем налогооблажения", разработанного Советом предпринимателей при ВРУ.
Место публикации: Судебно-юридическая газета No. 9, от 15 марта 2011 года.
Ознакомьтесь с полным вариантом статьи.
 

Статья Т.Павлюк: "Навіщо малому бізнесу спрощене оподаткування"

14.03.2011 г.
15 марта 2011 на портале "Экономическая правда" вышла статья Татьяны Павлюк на тему: "Навіщо малому бізнесу спрощене оподаткування".
Материал посвящен актуальным реалиям законодательного реформирования системы упрощенного налогооблажения в Украине. В разделе "Публикации" можно ознакомиться с полным текстом статьи.
 

Підприємці прийняли концепцію спрощеної системи оподаткування

02.03.2011 г.
3 березня 2011 Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва спільно з Радою підприємців при Верховній Раді України провів відкриті громадські слухання на тему: «Якою бути спрощеній системі оподаткування», участь у яких прийняла Президент ФОБІВ Тетяна ПАВЛЮК.
 

Киевская земля подорожает

15.02.2011 г.
После переоценки стоимость наделов вырастет в 1,3–1,4 раза.
Столичная власть намерена пересмотреть денежную нормативную стоимость земли, увеличив ее в 1,3–1,4 раза.
 

Расширение компетенции сотрудников "Аверти"

12.02.2011 г.
12 февраля 2011 года сотрудники "Аверти" Андрей Пожар, Александр Олефиренко, Наталия Гриненко и Евгений Литвиненко успешно сдали экзамен по оценке имущества в материальной и нематериальной форме и расширили свою компетенцию, получив право оценивать движимое и недвижимое имущество, а также бизнес и объекты интеллектуальной собственности.
 

Татьяна Павлюк дала интервью порталу "Столичная недвижимость"

26.01.2011 г.
 

Международный совет по стандартам оценки представил проект методики дисконтирования денежных потоков

19.01.2011 г.
20 января 2011 года Международный совет по стандартам оценки (МКСО, IVSC) опубликовал предварительный Проект методики дисконтирования денежных потоков при оценке имущества и бизнеса.
Об этом говорится в официальном информационном сообщении, направленном МКСО Федерации оценщиков бизнеса и интеллектуальной собственности.
 

Перспективи захисту інтересів малого та середнього бізнесу. Погляд з Парламенту

03.12.2010 г.
3 грудня 2010 року в Комітеті Верховної Ради України з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва відбувся круглий стіл на тему: «Перспектива побудови системи захисту інтересів малого та середнього бізнесу». Участь в цьому заході прийняли підприємці, представники громадських організацій підприємців, експерти, народні депутати України. В якості експерта прийняла активну участь у заході Тетяна Павлюк, Президент Федерації бізнесу та інтелектуальної власності. Вона також запрошена до Робочої групи зі створення Ради підприємців при Верховній Раді України.
 

Виступ Тетяни Павлюк на круглому столі УСПП

24.11.2010 г.
Тетяна Павлюк виступила с доповіддю на круглому столі УСПП, присвяченому питанням інтелектуального капіталу та інтелектуальної безпеки суб’єктів господарювання.
 

Законодавче реформування ринку оцінки: ініціатива за ФДМУ

17.11.2010 г.
17.11.2010 року відбулось засідання парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Верховної Ради України. Участь у даному засіданні прияла разом з представниками Європейської бізнес асоціації і Тетяна Павлюк, Президент Федерації оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності.
Одним з питань на порядку денному засідання Комітету був розгляд профільних проектів Закону:
- Про регулювання оціночної діяльності в Україні, реєстр. № 4487 від 15.05.2009 р., суб'єкти законодавчої ініціативи: н.д. Куліков К.Б.;
- Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні, реєстр. № 4487-1 від 25.05.2009 р., суб'єкти законодавчої ініціативи: н.д. Бондар О.М. та ін.;
- Про внесення змін до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" та інших законодавчих актів України (щодо усунення корупційних механізмів у сфері оціночної діяльності та недопущення монополізації сфери оціночної діяльності), реєстр. № 4709 від 24.06.2009 р., суб'єкти законодавчої ініціативи: н.д. Боднар О.Б.

Раніше ці проекти через своє недоопрацювання були відхилені та зняті з розгляду.
Голова Комітету Наталія Королевська пропонувала поновити їх розгляд, але присутній на засіданні представник одного з держрегуляторів оціночної діяльності, перший заступник Голови ФДМУ Євген Григоренко, запропонував інше рішення. Пропозиція пана Григоренка полягала у відхиленні розгляду всіх трьох проектів, оскільки, за його словами, у Фонді вже створено робочу групу, що працює над новим варіантом зазначеного Закону. За його словами, до складу робочої групи входять представники органів державної влади, громадських організацій оцінювачів, профільні фахівці. Робоча група має намір представити новий проект вже за місяць. Пропозицію також підтримав представник іншого держрегулятора у сфері оцінки – Держкомзему. Отже, фінальним рішенням Комітету стало відхилення від розгляду представлених проектів. Важко переоцінити роль зазначеного проекту для ринку оцінки. Тому цілком логічно очікувати, що даний процес має вестися максимально прозоро та за участі більшості учасників ринку оцінки, а не лише вузького кола осіб. Поки що немає жодного натяку у відповідних відкритих джерелах щодо змісту даного документу, його концепції, що унеможливлює вплив на законотворчий процес як громадської думки, так і безпосередньо оціночної спільноти.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 [Следующая] > [Последняя] >>